ТОКОВИЙ, а, е. 1. Прикм. до тік. - Оттепер буде чим токову куряву обмітати, - казав Тупотун, прибравшися в гарні подарунки, - таких рушників і наш соцький не давав за своєю одиначкою (Барв., Опов.., 1902, 330).

Токові корми - відходи при молотьбі, що використовуються для годівлі худоби. Щоб барда не псувалась, рекомендується силосувати її з токовими кормами (Профіл. захвор.., 1955, 188).

2. Який працює на току. Жіноцтво токове разом кинуло роботу. Бригадир Віхола змушений був зупинити молотарку. Всі поглядали на шлях (Гончар, Циклон, 1970, 43); // у знач. ім. токовий, вого, ч.; токова, вої, ж. Особа, відповідальна за роботу на току. Та й перебрав же, вражий син, до гаспида грошей, і пообманював-таки пекельного і клюшника, і токового, і деяких прочих [інших] приказних (Кв.-Осн., II, 1956, 244); Якось на тік привезли засмічене бур'яном зерно і його довелося кілька разів переганяти на сортировці. Токовий Кость Попіл сердився, бо треба було поспішати з хлібоздачею (Минко, Повна чаша, 1950, 98).