Шановні колеги!

25 жовтня 2022 р. виповнюється 95 років з дня народження доктора філологічних наук ТЕТЯНИ БОРИСІВНИ ЛУКІНОВОЇ — відомого славіста, богеміста, етимолога, дослідниці взаємозв’язків слов’янських мов і духовної культури слов’ян, історика лінгвістичної славістики, багатолітньої співробітниці Інституту мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України.

Запрошуємо Вас узяти участь у круглому столі, присвяченому 95-річчю визначної дослідниці.

Захід відбудеться 26 жовтня 2022 р.

Робота круглого столу буде організована за такими напрямами:

Робочі мови – усі слов’янські.

Оргкомітет приймає тези доповідей (обсягом від 2000 до 5000 знаків з урахуванням пропусків  і списку літератури) до 20 жовтня 2022 р. в електронній формі (формат MS Word, RTF та PDF).

Тези просимо надсилати на електронну поштову скриньку:

lukinova.kruhlyistil@gmail.com

Під час оформлення тез просимо дотримуватися таких вимог:

Оргкомітет не прийматиме до розгляду тези доповідей, що не стосуються напрямів роботи круглого столу, оформлені з порушенням поданих вище вимог, без анкети або отримані після 20 жовтня 2022 р. Оргкомітет залишає за собою право відхилити доповідь без пояснення причини такого рішення. Про результати відбору кожен дописувач буде повідомлений на його електронну адресу не пізніше від 22 жовтня 2022 р.

Адреса оргкомітету: Інститут мовознавства ім. О.О. Потебні НАН України, вул. М. Грушевського, 4, к. 703, Київ, 01001.

Телефон оргкомітету: +38(044) 279-02-92.

У зв’язку з невизначеною епідеміологічною ситуацією у світі та нестабільною безпековою ситуацією в Україні заплановане дистанційне проведення круглого столу (передбачає онлайнову доповідь із застосуванням «Google Meet»).

Відповідальний секретар круглого столу – кандидат філологічних наук Алла Геннадіївна Вільчинська.

АНКЕТА УЧАСНИКА

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ