На початку травня Інститут мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України відвідала група студентів-україністів Білоруського державного університету (м. Мінськ), які приїхали до Києва на стажування, та група студентів-білорусистів Київського національного університету імені Тараса Шевченка в супроводі лектора білоруської мови канд. філол. наук, доц. І. І. Короткевич.

Про історію та специфіку роботи гуманітарного академічного закладу, здобутки та плани колективу гостям розповів заступник директора з наукової роботи канд. філол. наук О. І. Скопненко. Молоді філологи відвідали наукову книгозбірню, ознайомилися з виставкою нових видань Інституту. Другокурсники щиро розповіли про своє глибоке зацікавлення україністикою та білорусистикою. Мінські студенти-україністи паралельно вивчають також філологічну білорусистику. Київські студенти-філологи спеціалізуються з білорусистики, україністики та англійської мови. Зустріч відбулася в дружній та привітній атмосфері.

Співпраця вчених Інституту мовознавства ім. О. О. Потебні з українськими та зарубіжними університетами — наш внесок у забезпечення якості вищої освіти, що сприятиме професійному зростанню молодих славістів.