Шановні колеги!

Запрошуємо вас узяти участь у Міжнародній науковій конференції «Національна пам’ять у філології: наукова спадщина академіка Віталія Русанівського», що відбудеться 29–30 червня 2021 року в Інституті мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України.

Тематика конференції:

У зв’язку з мінливою епідеміологічною ситуацією конференція запланована в комбінованому форматі: особиста участь у пленарному засіданні (зал Інституту мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України, вул. Грушевського, 4, м. Київ) та дистанційна участь (доповіді із застосуванням комунікаційних технологій Zoom).

Для участі в конференції просимо до 20 травня 2021 р. заповнити анкету (зразок подано в долученому файлі) та надіслати її на адресу оргкомітету: rusanivskyi90@gmail.com

Доповіді учасників конференції будуть опубліковані в збірнику наукових праць Інституту мовознавства ім. О. О.  Потебні НАН України.

Матеріали мають відповідати вимогам до статей, що подані до редакції журналу «Мовознавство» (див.: титул журналу № 1 за 2020 р. на офіційному сайті журналу «Мовознавство» (https://movoznavstvo.org.ua/) з урахуванням деяких модифікацій, а саме: список літератури не потрібно дублювати латинкою; розміри анотації, які повинні бути написані мовою статті та англійською мовою, становлять до 1,5 тис. знаків.

Відповідальна особа: к. ф. н. Оксана Іванівна Михальчук

Тел: +38 (044) 279 02 92; +38 (095) 086 67 74

Е-mail: rusanivskyi90@gmail.com