ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

6 квітня 2023 р. виповнюється 100 років з дня народження Лідії  Андронівни Юрчук (06.04.1923–06.06.2011) – відомого українського лексикографа і фразеографа, кандидата філологічних наук, старшого наукового співробітника, лауреата Державної премії в галузі науки, багатолітньої співробітниці Інституту мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України.

Запрошуємо вас узяти участь у роботі круглого столу «Фразеологія та фразеографія в парадигмі сучасних досліджень: теорія, практика, перспективи (до 100-річчя з дня народження кандидата філологічних наук, старшого наукового співробітника  Л. А. Юрчук)».

 

Початок роботи круглого столу – 11 квітня 2023 р., 10.00

 

Захід відбудеться в Інституті мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України в онлайновому режимі за допомогою комунікаційних технологій платформи «Google Meet».

 

Дискусійні напрями круглого столу:

Робочі мови – українська, інші слов’янські, англійська.

 

Оргкомітет приймає тези доповідей (обсягом від 2000 до 7000 знаків з урахуванням пропусків і списку літератури) до 3 квітня 2023 р. в електронній формі (формат MS Word, RTF та PDF).

Анкету учасника та тези виступу просимо надсилати на адресу: iryna.gnatyuk@gmail.com

Доповіді учасників конференції будуть опубліковані в збірнику тез Інституту мовознавства ім. О. О.  Потебні НАН України.

Матеріали мають відповідати вимогам до статей, що подані до редакції журналу «Мовознавство» (див.: титул журналу № 1 за 2020 р. на офіційному сайті журналу «Мовознавство» (https://movoznavstvo.org.ua/) з урахуванням деяких модифікацій, а саме: список літератури не потрібно дублювати латинкою; тези подавати без анотацій.

Адреса оргкомітету: Інститут мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України, вул. М. Грушевського, 4, к. 723, Київ, 01001.

Телефон оргкомітету: +38(044)279-02-92.

Відповідальний секретар оргкомітету: кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник Ірина Святославівна Гнатюк.

 

АНКЕТА УЧАСНИКА

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ