ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо вас узяти участь у роботі круглого столу «BALTO-SLAVO-GERMANICA: МОВНІ КОНТАКТИ В СИНХРОНІЇ І ДІАХРОНІЇ», присвяченого 90-річчю з дня народження члена-кореспондента НАН України, доктора філологічних наук, професора А. П. Непокупного.

Захід відбудеться 10 травня 2022 року.

УВАГА! Захід перенесено у зв'язку з війною в Україні.
Деталі про нову дату проведення будуть розміщені на цій сторінці пізніше.

 

Тематика круглого столу:

 

Для участі просимо до 20 квітня 2022 р. надіслати заповнену анкету учасника (зразок подано нижче) на електронну адресу оргкомітету inmo.conference@ukr.net із зазначенням теми листа «Непокупний».

У зв’язку з невизначеною епідеміологічною ситуацією у світі можливе проведення конференції в  дистанційній формі (передбачає онлайнову доповідь із застосуванням комунікаційних технологій «Google Meet»).

Оргкомітет приймає тези доповідей (обсягом від 2000 до 5000 знаків з урахуванням пропусків  і списку літератури) до 20 квітня 2022 р. в електронній формі (формат MS Word, RTF та PDF).

Тези просимо надсилати на електронну поштову скриньку: inmo.conference@ukr.net. Тема листа «Тези, Непокупний».

Під час оформлення тез просимо дотримуватися таких вимог:

для транслітерації використовувати тільки символи Міжнародного фонетичного алфавіту; не використовувати будь-яких інших знаків, відсутніх у таблиці додаткових символів Windows XP; не встановлювати відступи пропуском; для виокремлення змістових відтінків використовувати лише курсив; до тексту тез додати анкету з інформацією про автора; ініціали подавати без відступів, прізвище відокремлювати (В.Г. Скляренко).

КОНТАКТИ:

Адреса оргкомітету: Інститут мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України, вул. М. Грушевського, 4, к. 717, м. Київ.  

Відповідальний секретар круглого столу – кандидат філологічних наук Аліна Рашитівна Дочу.

Тел.: [+38 044] 279-71-82.

Е-mail: inmo.conference@ukr.net

АНКЕТА УЧАСНИКА

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ